Od dawna w naszym kraju panuje przekonanie, że jak coś mało kosztuje albo jak jakaś usługa jest tanie w wykonaniu, to zapewne jest bardzo niskiej jakości. Jest to bardzo złe przekonanie, które trzeba jak najszybciej zmienić. Jeżeli

również należysz do osób, które tak uważają o koniecznie zapoznaj się z całym artykułem i przemyśl jak to tak naprawdę jest z tymi cenami produktów oraz usług w naszym kraju. Zastanów się również czy w bardzo wielu przypadkach nie płacisz za tak zwane ładne pudełeczko z odpowiednim i znanym napisem. Po dłuższym namyśle zapewne przyznasz nam racje. Jednak nie jest to żadna nowość i po prostu dzieje się tak od bardzo wielu lat.

Dlaczego tak zwane markowe produkty czy po prostu reklamy kosztują tak dużo?

Zapewne dla nikogo nie będzie to zaskoczeniem, że cena jest także ściśle powiązana z kosztami wykonania produktu, ale tak naprawdę to bardzo mały jej procent. W całość jest również wliczona kwota, która została przeznaczona na reklamę. Dlatego można powiedzieć, że im większa i bardziej znana firma tym jej produkty będą po prostu droższe. Ale są tutaj tak jak praktycznie wszędzie także wyjątki. Wiele mniejszych ale wysokiej jakości firm jest po prostu mniej znanych, bo nie reklamuje się tak intensywnie. Jednak dzięki emu może sobie pozwolić na o wiele mniejsze ceny. A prawda jest właśnie tak, że to właśnie produktu i usługi tych mniejszych i nieznanych firm są o wiele lepszej jakości. Oczywiście nie jest to regułą, ale daje do myślenia. Dlatego nigdy nie można powiedzieć, że jak coś jest tańsze to jest gorsze. Znakomitym przykładem mogą być tutaj balony z nadrukiem, które nie są droga formą reklamy a w wielu przypadkach sprawdzają się lepiej od potężnych reklam o ogromnym zasięgu. Warto dlatego zawsze zastanowić się nad wyborem producenta oraz dostawcy i pomyśleć czy nie można czegoś zastąpić o wiele tańszym a czasami nawet skuteczniejszym produktem.

Po co przepłacać jak można w tej samej cenie zrobić o wiele więcej dobrego dla firmy.

Balony reklamowe, to oczywiście tylko mały przykład, jednak tak naprawdę można wiele zaoszczędzić, jeżeli człowiek przekona się do tego, ze rzeczy tańsze nie zawsze są niskiej jakości. I czasami w małej cenie można nabyć prawdziwą perełkę o wysokiej jakości. Takich przykładów można wymieniać nieskończenie wiele a balony jak już wcześniej wspominaliśmy zawsze warto zamówić. Taki gadżet reklamowy jest wspaniałym wyborem na praktycznie każdą okazję. Jego wytrzymałość pozwala na wielokrotne używanie. A to już kolejny duży plus.